RODITELJSKI SESTANEK V NOVEMBRU 2018

Spoštovani starši,

v torek, 13. novembra 2018, bodo v času od 16. do 17. ure potekale govorilne ure v dogovoru z razrednikom vašega otroka.

Starši učencev 6. in 7. razreda bodo imeli od 16.30 do 17. ure roditeljski sestanek na temo šole v naravi s poudarkom na alpskem smučanju. Srečanje bo potekalo v učilnici N26.

V času od 17.05 do 18. ure pa vam bomo ponudili dve aktualne tematski vsebini s področja vzgoje in zdrave prehrane mladostnika, in sicer:

1. Biti starš najstniku (izvaja Biljana Milanković iz OŠ Griže, izvedba poteka predvidoma v učilnici N28),
  2. Jejmo zdravo (izvajata Irena Jošt in Karmen Arh Štefančič, izvedba poteka v jedilnici šole).

Vsebino delavnice lahko izberete po svojem interesu. Izvajalke delavnic bodo z veseljem prisluhnile vašemu razmišljanju in morebitnim vprašanjem. Delavnici organiziramo za starše OŠ Griže in POŠ Liboje.

Pa še to …

Za december 2018 napovedujemo še najmanj dve tematski delavnici.

Veselimo se srečanja z vami!

Kolektiv OŠ Griže in POŠ Liboje