PROJEKT COMENIUS – 5. SREČANJE V ITALIJI

V našem mednarodnem projektu Comenius z naslovom LOCAL SONGS IN A EUROPEAN CHOIR bo spet pestro. V času od 15. – 20. 3. 2015 bo v Italiji, v mestecu Castelalto in Teramo, potekalo naše peto delovno srečanje, ki se ga bo udeležilo šest evropskih držav. Program bo vodila naša italijanska partnerska šola ISTITUTO COMPRESIVO CASTELLALTO. Priložnost za aktivno sodelovanje v projektu, in tako možnost spoznavanja drugih evropskih držav in kultur, so si tokrat priborili naslednji učenci naše šole: Lava Vovk Petrovski, Laura Dolenc, Adrijana Žnidarec, Neža Vodeb in Ana Jagarinec, ki so v spremstvu štirih učiteljev OŠ Griže že v nedeljo odpotovali v Italijo. Kot ste že vajeni, vas bomo po vrnitvi s srečanja seznanili z vsemi podrobnosti v sliki in besedi!

Saša Silovšek, koordinatorica projekta

Dostopnost