Zaključna ekskurzija učencev

Končno smo uspeli nabrati vse slike iz zaključnih ekskurzij, ki so potekale v sredo, 20. maja. Učenci in učitelji smo spoznavali naravnogeografske in kulturnozgodovinske značilnosti ter  lepote naše domovine.

Učenci 1. razredov so obiskali živalski vrt v Ljubljani. Občudovali so lepote živalskega sveta in premagovali strah pred živalmi. Igrali so se na igralih in se posladkali s sladoledom.

Učenci 2. in 3. razreda POŠ Liboje ter 3. razreda OŠ Griže so se odpravili na naravoslovni dan v ZGORNJO SAVINJSKO DOLINO. Najprej so se ustavili v LOGARSKI DOLINI in se sprehodili do slapa Rinka. Pot jih je vodila naprej v kraj Kokarje, kjer so učenci uživali v treh delavnicah. Na poti proti domu, so se ustavili še v Mozirskem gaju.

Učenci 4.a in 4.b razreda OŠ Griže so letos spoznali in si podrobno ogledali mesto PTUJ.

Učenci 4. in 5. razreda POŠ Liboje ter učenci 5. razreda OŠ Griže so si ogledali Rimsko nekropolo, jamo Pekel, Mesto pod mestom in Celjski grad.

Učenci 6. razredov so se odpravili v SV del Slovenije  – Ptuj in Razkrižje.

Učenci 7. razredov so bili na Dolenjskem – Rašica, Retje, Muljava.

Osmošolci  so odkrivali Gorenjsko– Radovljica, Bled in Vrba.

Učenci 9. razredov pa so obiskali zibelko Slovencev  – Koroško – Gosposvetsko polje in Celovec.

Foto utrinki

Dostopnost