Dobrodelna športna prireditev ŠPORTNI VAL

V soboto 13. junija se je na Oš Griže dogajala športna dobrodelna prireditev ŠPORTNI VAL. Namen je bil zbiranje finančnih sredstev za šolski sklad ter pozitivno športno udejstvovanje, športno druženje več generacij, skupaj z našimi priznanimi športniki.

Starši so se skupaj s svojimi otroki preizkusili v različnih disciplinah (Očkov tek z Jolando Čeplak Batagelj, Mini Planica, zabavne vodne igre, košarka, športno plezanje, pilates …), ki so potekale na šolskem igrišču in v šolski telovadnici.

Program je spretno vodil gospod Peter Kavčič, za glasbeno popestritev pa so poskrbele simpatične članice glasbene skupine M.J.A.V.

Športali smo skupaj z: Jolando Čeplak Batagelj, Samom Udrihom, Goranom Jagodnikom, Anjo Bratec Lesjak in Nino Baš.

Vsem najlepša hvala za športno sodelovanje ter sooblikovanje fantastične prireditve, ki je zagotovo dosegla svoj namen in tako vsem polepšala dan.

Učenci novinarskega razreda so pripravili tudi video prispevek.

Dogajanje smo zabeležili tudi s fotografijami.

Dostopnost