Tek po ulicah Žalca

V soboto, 19. 9. 2015, se je po uvodni animaciji in ogrevanju pričel že 15. tradicionalni Tek po ulicah Žalca. Prvih šest tekov je bilo namenjenih predšolskim otrokom ter učencem od 1. do 4. razreda. Tekaški program se je nadaljeval z Odprtim šolskim prvenstvom. OŠ Griže so zastopali učenci izbirnega predmeta Šport za zdravje pod mentorstvom Metke Umek. Tekmovanja so se udeležili Saša Kerle, Pia Grabar, Špela Kores, Eva Krušnik, Ema Rom Zupanc, Maruša Sevnik, Eva Kot, Nadja Ogris, Sara Štrajhar, Nika Polšak, Mark Pihlar, Tilen Petek, Žan Gojznikar, Žiga Orehovec, Matija Čadej, Aljaž Goršek, David Martinovič in Žan Šipek.                                 

Odličen rezultat je dosegla Pia Grabar, ki je v skupini deklic 7. 8. in 9. razredov na cilj pritekla tretja in si tako zasluženo priborila bronasto medaljo.

Čestitke Pii in ostalim udeležencem tekmovanja.

Dostopnost