8. natečaj Cinkarne Celje

Na letošnjem, že 8. natečaju Cinkarne Celje »Lončki in korita, da bo gredica bolj barvita« je prispelo več kot 800 likovnih del, med katerimi je bilo izbranih tudi 14 izdelkov učencev naše šole. Na razstavi so se pod mentorstvom Brede Bračko s svojimi izdelki predstavili Žan Britovšek, Jernej Jelen, Eva Krušnik, Ema Rom Zupanc, Leja Semprimožnik, Maruša Sevnik, Maša Tepić, Taja Dolinar, Eva Kot, Žan Perger Lipovšek, Tilen Petek, Nuša Rogl in Sara Štrajhar.

Posebno nagrado za svoj izdelek iz lesa pa si je prislužil TIM POLAVDER iz 8. b razreda, pod mentorstvom Ane Rudnik Pavlica.

Zaključna slovesnost s podelitvijo nagrad in priznanj najboljšim avtorjem cvetličnih korit in lončkov je potekala v sredo, 23. 3. 2016, ob 10.00 na osrednjem prostoru Mestne tržnice Celje.

Vsem mladim ustvarjalcem, mentoricam in nagrajencu ISKRENE ČESTITKE!

Dostopnost