SPLETNI DAN UMETNIŠKE GIMNAZIJE na GCC

Spoštovani devetošolci in devetošolke!   Tradicionalni Dan odprtih vrat umetniške gimnazije likovne smeri  Celje bo izveden on-line, in sicer v sredo, 2. 12., ob 17. uri na Zoomu.Vse napotke so objavili na  vpisni spletni strani – povezava: https://www.gcc.si/vpis-gcc-2021-2022/#Dan_odprtih_vrat_UG_bo_2_12_-_obvestilo_in_napotki_za_sodelovanje

Učenci se lahko prijavijo tudi sami na https://www.gcc.si/prijava-dan-ug/ 

Vse novice na temo vpisa na GCC najdete na šolski spletni strani in na posebni podstrani, ki je namenjena vpisu. Vabljeni tudi k obisku našega Facebook in Instagram profila ter na strani spletnega časopisa Sledko. Za vsa vprašanja pa so vam vedno na voljo tudi na telefonski številki 03 428 57 00 in e-naslovu info@gcc.si

V nadaljevanju vam pošiljajo nekaj vabil za učence zaključnih razredov (GCC nagradni kviz, dva spletna dogodka):  

1) GCC NAGRADNI KVIZ
Predstavljamo vam prvega v nizu spletnih kvizov, ki jih bomo objavili vsak mesec v prvi polovici meseca. Ob koncu meseca bomo računalniško izžrebali 3 sodelujoče, ki so pravilno odgovorili na vsa vprašanja in jih tudi nagradili z GCC nagradami
Novembrski GCC kviz je namenjen spoznavanju zanimivosti in posebnostih poslopja, kjer domuje GCC. Prilagamo PREDSTAVITEV in KRATEK FILM, ki si ju poglejte, nato pa najkasneje do 30. 11. 2020 odgovorite na vprašanja, ki jih najdete na povezavi https://www.gcc.si/quiz/kviz-o-gcc/
Napovedujemo tudi decembrski kviz, ki bo potekal na temo Centrovizije, tradicionalnega uvodnega dogodka vsakoletnega predprazničnega utripa na GCC. 

2) ČEČKARJENJE – UMETNOST IGRE (petek, 11. 12., 18.00, FB live event)
Improvizacijski gledališki večer s članicami in člani GCC impro lige, ki bodo preko spleta pripravili humorja poln večer in predstavili več impro disciplin. Vabijo vse, da se jim pridružimo v zmedi in zabavi ter sodelujemo z vašimi predlogi.
Povezava do dogodka: https://www.facebook.com/events/220214639529597

3) (BREZ)MEJNO – GCC PRAZNIČNI GLASBENI POZDRAV SLOVENIJI (sreda, 23. 12., 19.00, na YouTube in Facebook kanalih GCC)
Decembra si na GCC ne znamo predstavljati brez tradicionalnega predprazničnega koncerta, ki smo ga ponavadi organizirali okrog Miklavža. Letošnje leto bi ga posvetili velikim obletnicam v letih 2020 in 2021, med katere sodi tudi 30-letnica plebiscita o samostojnosti Slovenije. Odločili smo se, da bomo koncert izvedli v spletni obliki in tako naši glasbeniki, članice in člani Dekliškega pevskega zbora, Noneta GCC, FaVoZe in Šlagersov pripravljajo glasbeno razglednico s posnetki iz preteklih let ter nekaj novimi. Vljudno vabljeni v našo družbo – upamo, da čim prej zopet “v živo”. Do takrat pa vam pošiljam lep pozdrav z GCC z željami, da ostanete zdravi!


Gregor Deleja, prof.,ravnatelj Gimnazije Celje – Center

Dostopnost