4. SREČANJE COMENIUS

MEDNARODNI PROJEKT COMENIUS – 4. SREČANJE V SLOVENIJI

V našem projektu Comenius z naslovom LOCAL SONGS IN A EUROPEAN CHOIR bo spet pestro. V času od 12. – 18. 10. 2014 bo v Sloveniji potekalo naše četrto delovno srečanje, ki se ga bo udeležilo šest evropskih držav partneric iz Grčije, Turčije, Italije, Španije, Romunije in Slovenije. Program bo vodila naša šola – OŠ Griže – v njem pa bo poleg glasbe, ki bo osrednja tema, zajet tudi ogled Slovenije in njenih znamenitosti, spoznavanje življenja, kulture, ljudi, običajev naše države,  sprejem pri županu občine Žalec, spoznavanje Žalca in njene okolice, spoznavanje pedagoškega dela, izmenjava izkušnj in še veliko več. Verjamemo, da bodo naši gostje spoznali Slovenijo v najlepši luči in tako ponesli  besedo o njenih lepotah v svet!

 

Saša Silovšek,

koordinatorica projekta

 

 

Dostopnost