Nagrajeni deli natečaja revije LIKOVNI SVET

20. jubilejni razpis revije Likovni svet, Celje, Slovenija na temo “Etno oblačila in plesi mojega naroda”, na katerem je s svojimi likovnimi deli sodelovalo tudi 12 učencev naše šole, je končan. Strokovna žirija v sestavi : mg. Svetlana Vešić Ralević, Beograd, prof. pedagogike Snežana Lerh, Novi Sad obe Srbija, akademska slikarka Emilia Varbanova iz Vrace, prof. likovne pedagogike Reni Petrowa iz Montane obe Bolgarija, akademski slikar Slobodan Marinković, prof. likovne pedagogike Vladan Marinković oba Kraljevo, Srbija so pregledali prispela likovna dela iz 33 držav ter so določili nagrajence.

Med množico prispelih likovnih del iz celega sveta sta bila z drugim mestom  nagrajena tudi  učenca naše šole Neža Vodeb iz  in Maj Pražnikar iz 8. b razreda  pod mentorstvom Brede Bračko.

Obema nagrajencema iskrene čestitke!

Otvoritev razstave in podelitev priznanj bo 23. oktobra ob 13.00 uri  v Muzeju novejše  zgodovine Celje.

Vabljeni!

 

Dostopnost