Nagradni natečaj

Osnovna šola Griže in POŠ Liboje so tudi letos sodelovale v medgeneracijskem projektu SIMBIOZA ŠOLA.

Simbioza šola vabi zveste prostovoljce k sodelovanju pri NAGRADNIH NATEČAJIH.

Nagrade so mamljive.

Za vse prostovoljce z nekaj umetniške žilice.

Iščemo najboljšo fotografijo, sliko ali risbo, nastalo na temo Simbioza šola – bodisi  medgeneracijskega sodelovanja, e-opismenjevanja ali akcije Simbioza Giba. Strokovna žirija bo izbrala in nagradila najboljše tri.

Kje ste, nadobudni Spielberg-i in Walt Disney-ji? Tu je natečaj za vse prostovoljce, k jih zanima video produkcija.

Prostovoljci naj posnamejo (kratek) film ali animacijo na temo Simbioza šola (e-opismenjevanje ali Simbioza Giba). Strokovna komisija bo najboljše tri nagradila.

Za vse prostovoljce, ki radi pišejo prozo ali poezijo.

Izbiramo najboljše zgodbice, anekdote, pesmi ali članke na temo medgeneracijskega sodelovanja, e-opismenjevanja ali Simbioza Giba akcije. Strokovna komisija bo med prispelimi tri najboljše nagradila.

Za dodatne informacije o natečaju se obrnite na koordinatorko projekta Ano Cencelj.