Kolesarski izpit v 5. razredu

Učenci 5. razreda smo letošnje leto kar nekaj ur namenili opravljanju kolesarskega izpita. Najprej smo spoznavali teorijo in opravili teoretični del izpita, nato smo se vozili po poligonu v Ločici pri Šempetru in na koncu vožnjo zaključili na cesti v okolici šole.

V torek, 24.5.2016, smo opravljali izpitno vožnjo.

Veseli sporočamo, da smo vsi opravili kolesarski izpit. Pri opravljanju le tega nam je bil v veliko pomoč policist Policijske postaje Žalec Anton Venek. Za pomoč se zahvaljujem tudi učiteljema Janiju Pišku in Andreji Konovšek, ki sta skrbela za varnost.

Policist nam je vsem zaželel varno vožnjo, ter predlagal še nekaj kolesarskih izletov s starši, preden gremo na pot popolnoma sami.

Kolesarjenje je zdravo, aktivno in prijetno – naj bo tudi varno!

Razredničarki:

Martina Govejšek in Mojca Govek Plevnik

Dostopnost