Simbioza šola NAGRADNI NATEČAJ

Simbioza šola vabi zveste prostovoljce k sodelovanju pri NAGRADNIH NATEČAJIH.

NATEČAJ ZA NAJBOLJŠO FOTOGRAFIJO/SLIKO/RISBO

• Za vse prostovoljce z nekaj umetniške žilice.
  • Iščemo najboljšo fotografijo, sliko ali risbo, nastalo na temo Simbioza šola – bodisi  medgeneracijskega sodelovanja, e-opismenjevanja ali akcije Simbioza Giba.
  • Strokovna žirija bo izbrala in nagradila najboljše tri.

NATEČAJ ZA NAJBOLJŠI VIDEO/ANIMACIJO

• Kje ste, nadobudni Spielberg-i in Walt Disney-ji? Tu je natečaj za vse prostovoljce, k jih zanima video produkcija.
  • Prostovoljci naj posnamejo (kratek) film ali animacijo na temo Simbioza šola (e-opismenjevanje ali Simbioza Giba).
  • Strokovna komisija bo najboljše tri nagradila!

NATEČAJ ZA NAJBOLJŠI LITERARNI PRISPEVEK

• Za vse prostovoljce, ki radi pišejo prozo ali poezijo.
  • Izbiramo najboljše zgodbice, anekdote, pesmi ali članke na temo medgeneracijskega sodelovanja, e-opismenjevanja ali Simbioza Giba akcije.
  • Strokovna komisija bo med prispelimi tri najboljše nagradila.

Svoje izdelke prinesite osebno go. Ani Cencelj ali pošljite na naslov ana.cencelj@os-grize.si, najkasneje do 3. 5. 2016.

Pri natečajih o zmagovalcu bo odločalo dvoje:

• Mnenje strokovne komisije – šteje za 2/3 končne ocene.
  • Več glav več ve – mnenje občinstva šteje za 1/3 končne ocene.
  • Svoj tekst, sliko, video itd. prilepite na Facebook zid profila Simbioza Šola ter povabite svoje prijatelje, da vam naklonijo všeček.

Celotno število zbranih všečkov bo ob mnenju strokovne žirije štelo tretjino skupne končne ocene, ki bo določila zmagovalca.

Z veseljem pričakujemo vaše izdelke!

NAGRADE PODARJAJO:

Pustolovski park GeossSTA potovanja Ljubljana, SteljesBiblos, Trgovina 3MUHE.

In kaj boste prejeli najboljši?

• da je  nagrada za zmagovalca FOTO NATEČAJAbrezplačna udeležba na mednarodnem otroškem poletnem kampu “Camp California”, ki jo podarja STA potovanja Ljubljana;
  • ter da je  nagrada natečaja zaNAJBOLJŠO FOTOGRAFIJO/SLIKO/RISBO, natečaja za NAJBOLJŠI VIDEO/ANIMACIJO ter natečaja za NAJBOLJŠI LITERARNI PRISPEVEK  paket čokoladnih izdelkov iz pravične trgovine 3MUHE
  • ostale nagrade naj ostanejo zaenkrat še prijetna skrivnost.