VEČER BRANJA ZA NAJMLAJŠE UČENCE

V petek, 21. 4. 2017, smo na OŠ Griže izvedli VEČER BRANJA za najmlajše otroke naše šole. Otroci od 1. do 3. razreda so si najprej ogledali gledališko predstavo Škrat Kuzma, ki so jo pripravili učenci 3. a razreda. Sledil je najlepši del večera – branje pravljic. Otroci so se udobno namestili in se v družbi najljubših igračk potopili v svet pravljic. Prisluhnili so pravljicam o Butalcih. Za popestritev večera so poskrbeli še Luka, Rene in Zala s krajšo igro o Butalcih, ki sejejo sol. Za zaključek večera so si vsi otroci izdelali vrečico z dišečo soljo z butalskim grbom in se okrepčali s čajem s šolskega zeliščnega vrtička. Pri izvedbi našega mini projekta so poleg učiteljev sodelovale tudi učenke višjih razredov, za kar se jim najlepše zahvaljujemo.

Dostopnost