ZOTKINI TALENTI 2017

V soboto, 10. junija 2017, je v Gallusovi dvorani Cankarjevega doma v Ljubljani potekala slovesna razglasitev rezultatov državnih tekmovanj iz znanja in srečanja mladih raziskovalcev v organizaciji Zveze za tehnično kulturo Slovenije ZOTKINI TALENTI.

Prireditev je bila namenjena v čast najboljšim mladim talentom, ki so se s svojim znanjem, sposobnostmi, inovativnostjo in ustvarjalnostjo izkazali na tekmovanjih iz znanja in srečanju mladih raziskovalcev v organizaciji ZOTKS. Častni gost in pokrovitelj prireditve je bil predsednik Vlade Republike Slovenije dr. Miro Cerar.

Prireditve se je udeležil tudi naš učenec Blaž Čerenak, saj je dosegel prvo mesto na državnem tekmovanju iz programiranja (Python, 8. razred).

Ponosni in veseli smo, da se je  Blaž že drugo leto zapored udeležil te prireditve.

 

Dostopnost