Pogovorni večer z gosti – 12. oktober 2017

Dan smo slavnostno zaključili s pogovornim večerom, ki je potekal v športni dvorani OŠ Griže. Gostje so razmišljali o šolstvu nekoč in danes, moderatorka Lidija Koceli pa je spretno in duhovito povezovala misli gostov: izr. prof. dr. Slavka Gabra, izr. prof. dr. Miroslava Petrovca, dr. med., akademskega slikarja Rudija Španzla, dobitnice olimpijskega odličja, Lucije Polavder, in upokojene učiteljice Sonje Turnšek.

Pogovor je potekal v sproščenem ozračju, za katerega so še dodatno poskrbeli učenci in učenke OŠ Griže z glasbenimi dodatki iz muzikala Ko Drejček sreča Marsovčke.

Smeh, marsikateri duhoviti spomin gostov na svojo šolsko pot in pogled v prihodnost so zaključili prav poseben dan za OŠ Griže, ko so se poklonili 180-letnici šolstva v domačem kraju.

Povezava na spletno stran občine Žalec.

Dostopnost