Zbiralna akcija starega papirja – popravek

SPOŠTOVANI STARŠI!

Prva zbiralna akcija starega papirja bo letošnje šolsko leto potekala:

  • v torek, 24. 10. (PRED POUKOM od 7:30 do 8:15)
  • v torek, 24. 10. (PRED GOVORILNIMI URAMI od 16:00 do 17:00)

Še vedno pa prosimo starše, ki nameravajo pripeljati večjo količino papirja (poln avto ali prikolica), da zapeljejo papir kar na surovino. Pri tehtanju povedo, da gredo sredstva za OŠ Griže, ter list, ki ga prejmejo na surovini, prinesejo na šolo. Na list naj, prosim, še zapišejo, za kateri oddelek gredo sredstva. Papir lahko peljejo na surovino kadarkoli, ne samo v času akcije.

Nadaljnje informacije o tej ter ostalih zbiralnih akcijah bodo objavljene na spletu in na oglasni deski kasneje. V primeru dežja bo akcija prestavljena.

 

Dostopnost