Roditeljski sestanek in govorilne ure

Spoštovani starši,

v torek, 21. novembra 2017, vas vabimo na roditeljski sestanek za starše učencev OŠ Griže in POŠ Liboje.

V času od 16. do 17. ure bodo potekale govorilne ure v dogovoru z razrednikom vašega otroka.

Starši učencev 6. razreda bodo imeli od 16.30 do 17. ure roditeljski sestanek na temo Izvedba šole v naravi s poudarkom na alpskem smučanju.

V času od 17. do 18. ure vam bomo ponudili tri aktualne tematske vsebine s področja učenja oz. vzgoje otroka/mladostnika, in sicer:

• za starše učencev 1. in 2. razreda na temo Veščine branja in grafomotorike (izvaja Mojca Gluk, specialna pedagoginja iz OŠ Glazija, izvajalka dodatne strokovne pomoči na OŠ Griže, izvedba poteka v učilnici P15),
  • za starše učencev 3., 4. in 5. razreda na temo Kako se učiti? (izvaja Barbara Bizjak Žerjav, specialna pedagoginja iz II. OŠ Žalec, izvedba poteka v učilnici P14),
  • za starše učencev 6., 7., 8. in 9. razreda na temo Pasti mladostništva (izvaja mag. Biljana Milanković, šolska psihologinja, izvedba poteka v učilnici N28).

Izvajalci delavnic bodo z veseljem prisluhnili vašemu razmišljanju in morebitnim vprašanjem.

Veselimo se srečanja z vami!

Kolektiv OŠ Griže in POŠ Liboje