Državno tekmovanje v programiranju

V soboto, 10. 03. 2018, je v Ljubljani na Fakulteti za elektrotehniko in Fakulteti za računalništvo in informatiko potekal 24. Festival inovativnih tehnologij pod okriljem Zveze za tehnično kulturo Slovenije (ZOTKS).

V okviru 24. festivala inovativnih tehnologij so bila razpisana tudi državna tekmovanja iz programiranja za osnovne in srednje šole, tekmovanje v digitalni fotografiji, predstavitvi sporočil, spletnih straneh, multimediji, IoT in robotiki.

Na državno tekmovanje iz programiranja so se uvrstili Matija Zapušek (5. a), Miha Fatur (5. b), Miha Veber (5. b), Andraž Bahč (6. b), Rožle Kot (6. b) in Blaž Čerenak (9. a).

Učenci so v času priprav pridobili veliko uporabnega znanja, ki so se ga trudili uporabiti v tekmovalnih nalogah.

Čestitke vsem tekmovalcem.

Mentorica: Anita Mandelj

Dostopnost