DRUŠTVO PRIJATELJEV MLADINE ŽALEC – LETOVANJE OTROK

Društvo prijateljev mladine Žalec tudi v letu 2019 organizira letovanje otrok v Hostlu Šiška v Poreču (Špadići).

Termini letovanja:

1. izmena: od 12. 7. do 19. 7. 2019,

2. izmena: od 26. 7. do 2. 8. 2019.

Kje prevzamete prijavnice

• pri svetovalnih delavkah na osnovnih šolah občine Žalec,
  • v HIŠI SADEŽI DRUŽBE, Hmeljarska 3 Žalec,
  • v Centru za socialno delo, Mestni trg 5, Žalec,
  • v Zdravstvenem domu Žalec (na informacijah) in Zdravstvenem domu Prebold (na informacijah),

Prijavnice so objavljene tudi na spletnih straneh Društva prijateljev mladine občine Žalec, Zavoda za kulturo, šport in turizem Žalec in Občine Žalec.

Da ste upravičeni do sofinanciranja s strani Zavoda za zdravstveno zavarovanje, morate starši izpolniti zdravstveni list. Z otrokom obiščete osebnega zdravnika, ki zdravstveni list potrdi, nato ga priložite prijavnici. Z zdravstvenimi domovi smo za brezplačne preglede otrok dogovorjeni. Prosimo, da se pri izbranem pediatru predhodno dogovorite oz. naročite za termin.

Po pravilih ZZZS naj bi otroku potrdili zdravstveno letovanje, ki imajo v medicinski dokumentaciji zapise o večkratni hospitalizaciji (dva in več zapisov  v času od preteklega razpisa – od 17.  2.  2018 do 28. 2. 2019) ali so bili pogosteje bolni (dva in več zapisov v medicinski dokumentaciji v času od preteklega razpisa – od 17.  2.  2018 do 28. 2. 2019).

Prijavnice lahko oddate:

• pri svetovalnih delavkah na vseh osnovnih šolah Občine Žalec,
  • v HIŠI SADEŽI DRUŽBE, Hmeljarska 3 Žalec ali
  • pošljete na naslov: Društvo prijateljev mladine občine Žalec, Hmeljarska ulica 3, 3310 Žalec.
  • Prijave se lahko pošljejo tudi skenirane na e – naslov: dpm.ozalec@gmail.com

POHITITE! Zadnji rok oddaje oz. dostave prijavnice je 15.05.2019!

Omogočimo otrokom čudovite počitnice!:))