9. Unescov projekt

Pletemo niti mreže z jubilejem Unesca na šoli

OŠ Griže je bila sprejeta v Unesco ASP mrežo 2. oktobra 1999.  V maju 2002 smo začeli z izvajanjem nacionalnega Unescovega projekta Naravoslovni tabor za osnovnošolce.

Leta 2012 smo prešli na projekt Pletemo niti mreže, ki ga vsako leto razvijamo na izbrano temo. V letu 2019 tako obeležujemo 20-letnico delovanja Unesca na šoli.

Starši, učenci in učitelji smo bili v obdobju teh let pri organizaciji Unescovih dogodkov tesno povezani, kot vlakna, ki se vijejo v skupno nit in tvorijo močno ter prepustno tkanino. Njena zračnost omogoča raznolikost idej, razmišljanj in povezovanj. Znanje smo bogatili v okviru sodelovanja pri projektih drugih šol in lastno zasnovanih aktivnostih.

Tako Vas vabimo, da v četrtek, 17. 10. 2019, v okviru 9. Unescovega projekta Pletemo niti mreže z jubilejem Unesca na šoli, obeležimo obdobje skupnega delovanja.

K sodelovanju in skupnemu ustvarjanju so vabljeni sodelujoči otroci, učenci in dijaki, vsak na svoj način.

Celoten razpis, seznam delavnic in prijavnice so dostopne na spodnjih povezavah.

RAZPIS PROJEKTA PLETEMO NITI MREŽE Z JUBILEJEM UNESCA NA ŠOLI

SEZNAM IN OPISI DELAVNIC