NOČ KNJIGE

Svetovni dan knjige smo tudi letos na OŠ Griže obeležili z dogodkom Noč knjige za pridne bralce od 6.- 9. razreda. Učenci so se lahko udeležili dveh delavnic. Čarovniško delavnico Harry Potter (za vse oboževalce Harrya Potterja) je vodila ga. Sabina Skarlovnik (tokrat profesorica McHudurra), kjer so učenci v svojih domovih pokazali svoje čarovniško znanje in spretnosti. Kako se je učilnica prelevila v čarobni svet Harrya Potterja, pa si lahko ogledate v galeriji slik.

Delavnico Slam poezije pa sta vodila ga. Mateja Mohorko in g. Matic Ačko iz društva Slam zverine. Učencem ste približala umetnost poezije in jih spodbudila, da pesmi iterpretirajo tako, da naredijo na publiko vtis. Ker so ti dogodki tudi tekmovalnega značaja, smo tudi pri naših intrpretih z glasnostjo aplavza izbrali zmagovalca. Učenci so bili navdušeni nad obema delavnicama.

V nadaljevanju noči nas je čakal še turnir v hitrih lončkih ter ogled filma spred spanjem. Noč je bila kratka, a nepozabna.

knjižničarka

Dostopnost