14. Otroški festival gledaliških sanj in predstava OŠ Griže

10. aprila je, v Festivalni dvorani Pionirskega doma v Ljubljani, potekala podelitev priznanj, nagrad in Sanjkov najboljšim predstavam in posameznikom. Na zaključno prireditev je bila povabljena tudi gledališka skupina OŠ Griže, ki je na festivalu predhodno sodelovala s predstavo Naš gozd ima talent. Mentorici učencev sta Petra Župevc in Sabina Korošec Zavšek. Posebno nagrado žirije so prejeli Luka Utroša kot obetaven igralec in Petra Župevc ter Sabina Korošec Zavšek za mentorsko delo. 

Mladim gledališčnikom pohvala za trud, voljo, energijo in predanost na vajah in na odru, vsem nagrajencem pa iskrene čestitke.
04festivalgledaliskihsanj2016fotomankicakranjec_7106_29
05festivalgledaliskihsanj2016fotomankicakranjec_7107_29
Vir fotografij: https://www.pionirski-dom.si/galerija/4091/
Dostopnost