Dnevi dejavnosti 6. – 9. razred OŠ Griže

3. VIO KULTURNI DNEVI

Razred

Mesec

Vsebina

Kraj

Trajanje

Odgovorni za izvedbo

Ocena stroška

(brez prevoza)

6.
december 2019
20 let Unesca
Griže
5 ur
razredniki
6.
po dogovoru
Gremo v kino – filmska vzgoja
Celje ali Ljubljana
5 ur
Polona Čmer
prevoz, vstopnina
6.
po dogovoru
Ogled predstave Heidi
Dom II. slovenskega tabora Žalec
5 ur
Polona Čmer, Vesna Družinec Pilko
vstopnina, prevoz
7.
december 2019
20 let Unesca
Griže
5 ur
razredniki
/
7.
po dogovoru
Gremo v kino
Celje ali Ljubljana
5 ur
Polona Čmer
prevoz, vstopnina
7.
oktober 2019
Ogled predstave Veliki pok
Dom II. slovenskega tabora Žalec
5 ur
Polona Čmer, Vesna Družinec Pilko
prevoz vstopnina
8.
december 2019
20 let Unesca
Griže
5 ur
razredniki
/
8.
februar  2020
Obisk Prešernove rojstne vas in recital Prešernovih pesmi
Vrba
5 ur
Polona Čmer
Vesna Družinec Pilko
prevoz, vstopnina
8.
oktober 2019
Ogled predstave Veliki pok
Dom II. slovenskega tabora Žalec
5 ur
Polona Čmer, Vesna Družinec Pilko
prevoz, vstopnina

 

3.VIO ŠPORTNI DNEVI

Razred

Mesec

Vsebina

Kraj

Trajanje

Odgovorni za izvedbo

Ocena stroška

(brez prevoza)

6., 7., 9.
september 2019
Pohod
Šmohor
5 ur
Sašo Kač
prevoz
8.
september 2019
Pohod
Rakov Škocijan
5 ur
Razredniki
6.
oktober 2019
Plavanje
Laško
5 ur
Metka Umek in razredniki
prevoz, vstopnina
7.
oktober 2019
Tenis
Žalec
5 ur
Metka Umek in razredniki
vadnina
8.
oktober 2019
Plezanje, namizni tenis
Griže
5 ur
Metka Umek in razredniki
9.
oktober 2019
Fitnes
Žalec
5 ur
Metka Umek in razredniki
vstopnina
6. – 9.
januar 2020
Smučanje, drsanje, zimski pohod
Kope, Celje, Bukovica
5 ur
Sašo Kač in razredniki
smučarska karta, vstopnina, prevoz
(odvisno od dejavnosti)
6.– 9.
april 2020
Atletika
Žalec
5 ur
Metka Umek in razredniki
/
6.– 9.
maj 2020
Športni val
Griže
5 ur
Sašo Kač in razredniki
/
 6. R: TEHNIŠKI DNEVI

Razred

Mesec

Vsebina

Kraj

Trajanje

Odgovorni za izvedbo

Ocena stroška

(brez prevoza)

6.
oktober 2019
Prometni dan
OŠ Griže
5 ur
Ivan Pišek, razredniki
 /
6.
januar 2020
Značilna arhitektura, smučarske naprave
(v okviru ŠVN)
CŠOD
Vojsko
5 ur
razredniki
 /
6.
januar 2020
Vzdrževanje smučarske opreme
(v okviru ŠVN)
CŠOD
Vojsko
5 ur
razredniki
 /
6.
marec 2020
Od ideje do izdelka
OŠ Griže
5 ur
razredniki
material
7. R: TEHNIŠKI DNEVI

Razred

Mesec

Vsebina

Kraj

Trajanje

Odgovorni za izvedbo

Ocena stroška

(brez prevoza)

7.
oktober 2019
Prometni dan
(obdelava podatkov)
OŠ Griže
5 ur
Ivan Pišek, razredniki
 /
7.
september 2019
 (v okviru ŠVN)
Krnska jezera
5 ur
razredniki
 /
7.
16. 4. 2020
ŠC Celje
Celje
5 ur
Biljana Milanković,
razredniki
 prevoz
7.
december 2019
Od ideje do izdelka
OŠ Griže
5 ur
razredniki
material za izdelke
8. R: TEHNIŠKI DNEVI

Razred

Mesec

Vsebina

Kraj

Trajanje

Odgovorni za izvedbo

Ocena stroška

(brez prevoza)

8.
9. 9. – 13. 9. 2019
Preživetje v naravi
(v okviru ŠVN)
Rakov Škocjan, CŠOD Rak
5 ur
razredniki
 /
8.
9. 9. – 13. 9. 2019
Oprema jamarja
(v okviru ŠVN)
Rakov Škocjan, CŠOD Rak
5 ur
razredniki
 /
8.
oktober 2019
Prometni dan
OŠ Griže
5 ur
Ivan Pišek, razredniki
 /
8.
november 2019
(NE)odvisen sem…
(varno in odgovorno odraščanje in varna raba interneta)
OŠ Griže
5 ur
Biljana Milanković, razredniki,
ZD Žalec,
Safe.si
 /

 

9. R: TEHNIŠKI DNEVI

Razred

Mesec

Vsebina

Kraj

Trajanje

Odgovorni za izvedbo

Ocena stroška

(brez prevoza)

9.
oktober 2019
Prometni dan
OŠ Griže
5 ur
Ivan Pišek, razredniki
 /
9.
oktober 2019
Obdelava podatkov – statistika
OŠ Griže
5 ur
Marija Vaš
 /
9.
oktober 2019
ŠC Velenje
Velenje
5 ur
Biljana Milanković
razredniki
avtobusni prevoz
9.
maj/ junij 2019
Gardaland
Italija
5 ur
razredniki
avtobusni prevoz,
karta v zabaviščni park
 
Podpisana pogodba za CŠOD /soglasja staršev/dogovori:
  • CŠOD dom Rak, 8. R.,  Naravoslovni teden: 9. 9. 2019 – 13. 9. 2019 (Podpisana pogodba.)
  • Alpsko smučanje, 6.r.,  Naravoslovni teden: 6. 1. 2020 – 10. 1. 2020 (Podpisana pogodba.)
 6. R: NARAVOSLOVNI DNEVI

Razred

Mesec

Vsebina

Kraj

Trajanje

Odgovorni za izvedbo

Ocena stroška

(brez prevoza)

6.
17. 10. 2019
Jaz in okolje
(Unesco – NA-MA poti)
OŠ Griže
5 ur
Monika Pinter,
učitelji 3. VIO
material
6.
januar 2020
Kresniček
OŠ Griže
5 ur
Martina Petelinek
 /
6.
6. 1. – 10. 1. 2020
Po sledeh živali pozimi
(v okviru ŠVN)
CŠOD
Vojsko
5 ur
razredniki
 /
 
7. R: NARAVOSLOVNI DNEVI

Razred

Mesec

Vsebina

Kraj

Trajanje

Odgovorni za izvedbo

Ocena stroška

(brez prevoza)

7.
17. 10. 2019
Jaz in okolje
(Unesco – NA-MA poti)
OŠ Griže
5 ur
Monika Pinter,
učitelji 3. VIO
material
7.
september 2019
Alpska flora in favna
(v okviru ŠVN)
Krnska jezera
5 ur
Martina Petelinek, razredniki
 /
7.
junij 2020
Morski svet
Piran
5 ur
Martina Petelinek
avtobusni prevoz

 

 

8. R: NARAVOSLOVNI DNEVI

Razred

Mesec

Vsebina

Kraj

Trajanje

Odgovorni za izvedbo

Ocena stroška

(brez prevoza)

8.
po dogovoru
Skrbimo za zdravje
Zdravstveni dom Žalec
5 ur
Biljana Milanković, razredniki
avtobus
8.
17. 10. 2019
Jaz in okolje
(Unesco – NA-MA poti)
OŠ Griže
5 ur
Monika Pinter,
učitelji 3. VIO
material
8.
9. 9. – 13. 9. 2019
Živalstvo in rastlinstvo reke rak, kraški pojavi
(v okviru ŠVN)
Rakov Škocjan, CŠOD Rak
5 ur
razredniki
 /
9. R: NARAVOSLOVNI DNEVI

Razred

Mesec

Vsebina

Kraj

Trajanje

Odgovorni za izvedbo

Ocena stroška

(brez prevoza)

9.
oktober 2019
AERODIUM Logatec
Poskusi v vetrovniku
Logatec
5 ur
Ivan Pišek
avtobusni prevoz
9.
17. 10. 2019
Jaz in okolje
(Unesco – NA-MA poti)
OŠ Griže
5 ur
Monika Pinter,
učitelji 3. VIO
material
9.
november 2019
(NE)odvisen sem…
(varno in odgovorno odraščanje in varna raba interneta)
OŠ Griže
5 ur
Biljana Milanković, razredniki,
ZD Žalec,
Safe.si
plačilo delavnice