Čudovit Športni val

V petek, 27. maja, je na šoli potekala dobrodelna prireditev Športni val.

Obiskovalci so se lahko preizkusili v različnih športnih aktivnostih. Med najbolj priljubljenimi so bile get wet, gladiator, nogomet in odbojka, pa tudi plesne delavnice, streljanje, pikado, balinčki, vlečenje vrvi, met na koš, namizni tenis, boj med štirimi ognji in plezanje. Napihljiva igrala, ki so bila sicer namenjena mlajšim otrokom, so bila zelo priljubljena tudi med starejšimi. Živžav je bil tudi v  ustvarjalnih delavnicah in pri  poslikavi obraza, starejši pa so si merili krvni tlak in sladkor. Tako starši kot otroci so se zabavali v športnem izzivu družin.

Ob zaključku prireditve so najboljši dobili priznanja za posamezne discipline. Med prireditvijo je potekala tudi kratka anketa. Rezultati so bili pričakovani. Udeleženci so pohvalili organizacijo prireditve in pestro ponudbo športnih aktivnosti. Domov so odhajali z obljubo, da se naslednje leto zopet srečamo na Športnem valu.

Dostopnost