Zotkini talenti 2015/2016

V soboto, 11. 6. 2016, je v Gallusovi dvorani Cankarjevega doma potekala svečana podelitev zlatih priznanj Zotkinim talentom v šolskem letu 2015/16. Prireditev organizira ZOTKS v čast najboljšim mladim talentom, ki so se s svojim znanjem, sposobnostmi, z inovativnostjo in ustvarjalnostjo izkazali na tekmovanjih iz znanja in srečanju mladih raziskovalcev v organizaciji ZOTKS. Mlade talente je nagovorila ministrica za izobraževanje, znanost in šport dr. Maja Makovec Brenčič.

Med dobitniki zlatih priznanj na svečani podelitvi je bil tudi naš učenec Blaž Čerenak, ki je pod mentorstvom Ane Cencelj, na tekmovanju iz znanja programiranja osvojil prvo mesto v državi. 

Čestitamo.

Več si lahko preberete na: http://www.rtvslo.si/slovenija/foto-letos-kar-156-zotkinih-talentov/395455

IMG_1066

Dostopnost