»Prijetno športno vzdušje v prijetni družbi«

Tako so udeleženci letošnjega dobrodelnega Športnega vala označili prireditev, na kateri so ob lepem vremenu uživali s svojimi otroki. Obiskovalci so se lahko preizkusili v suvanju krogle, boju med štirimi ognji, knock outu, metu trojk, pikadu, nogometu, namiznem tenisu, vožnji s kolesom na spretnostnem poligonu, preizkusu vzdržljivosti družin. Uživali so v igri get wet in gladiator, vlečenju vrvi, na napihljivem igralu in v ustvarjalnih delavnicah. Če je bilo komu prevroče, je lahko izkoristil notranje površine šole, kjer so potekale plesne delavnice,  streljanje, odbojka, pa tudi plezalna stena ni samevala v telovadnici. Živahno je bilo tudi pri stojnici z osvežilno pijačo, jabolkami in sladoledom. Športno srečanje se je zaključilo s podelitvijo priznanj za posamezne discipline in številnimi pohvalami udeležencev ter z obljubo, da se naslednje leto zopet vidimo. Zagotovo se bomo, obljubimo!

Dostopnost