Odličen uspeh sedmošolcev pri angleščini

V letošnjem šolskem letu so se učenci 7.a in b razreda udeležili tekmovanja iz znanja angleščine. Tokratna tema je bila kulinarična in se je imenovala  MASTER CHEF RELAUNCHED. Učenci so bili člani »komisije oddaje Master Chef«, ki predstavljajo in komentirajo britanske jedi in določijo zmagovalno jed v duhu omenjenega resničnostnega šova. Pri tem smo želeli slišati ne le o tradicionalnih britanskih jedeh (kot npr. o britanskem zajtrku), temveč tudi o sodobnih in “podomačenih” jedeh, ki so jih Britanci posvojili iz bivših kolonij.

Sedmošolci so se pri projektu zelo potrudili in pokazali veliko mero ustvarjalnosti, znanja in timskega dela.

Ekipa 7.a v sestavi: Tinka Leskošek, Ožbej Leskošek, Tijana Kveder, Luka Utroša in Ana Goršek je pripravila projekt z naslovom DELICIOUS BRITISH DISHES?

https://voicethread.com/share/10192699/

Z mentorico Sašo Silovšek so osvojili SREBRNA PRIZNANJA.

Ekipa 7.b v sestavi: Tjaša Tepić, Živa Zorko, Špela Potočnik, Lukas Gaberšek in Lan Stokavnik pa je pripravila projekt z naslovom MASTERCHEF JUNIOR.

https://voicethread.com/share/10424764/

Z mentorico Polono Jelen so osvojili prvo mesto v državi in s tem ZLATA PRIZNANJA.

Čestitava vsem sodelujočim!

Mentorici

Dostopnost