Državno tekmovanje v programiranju in digitalni fotografiji

V soboto, 9. marca 2019, so se učenci OŠ Griže udeležili državnega tekmovanja v inovativnih tehnologijah, ki ga organizira Zveza za tehnično kulturo Slovenije (programiranje za OŠ in SŠ, digitalna fotografija, predstavitve sporočil, multimedija, IoT in robotika).

Na tekmovanju iz programiranja sta sodelovala Tian Filipovič (5. razred) in Rožle Kot (7. razred). Tian Filipovič je osvojil zlato priznanje in si skupaj s tremi učenci delil PRVO MESTO V DRŽAVI (v skupini 4. in 5. razred). Rožle Kot je osvojil srebrno priznanje (v skupini 6. in 7. razred).

Na tekmovanju iz digitalne fotografije so sodelovali Matija Goršek (9. razred), Tjaša Tepić in Živa Zorko (8. razred). Matija Goršek je osvojil srebrno priznanje in zasedel tretje mesto v državi v skupini osnovnošolcev.

Vsem tekmovalcem želimo iskrene čestitke in veliko uspeha na področju inovativnih tehnologij.

Mentorica, Ana Cencelj

 

 

Dostopnost