PRVI ŠOLSKI DAN 2019/2020

V ponedeljek, 2. septembra 2019, je pričetek  pouka za vse učence.

Potek 1. šolskega dne

Učenci 1. razreda

Sprejem za prvošolce POŠ Liboje ob 9.30 v avli šole.

Sprejem za prvošolce OŠ Griže ob 11. uri v telovadnici šole.

 

Učenci od 2. do 9. razreda

Učenci od 2. do 9. razreda pridete pred šolo ob 8.15.  Pred glavnim vhodom vas bodo pričakali razredniki in drugi učitelji.  Pospremili vas bodo v garderobe in nato v telovadnico, kjer bo uvodna slovesnost.  Sledita dve razredni uri, nato nadaljujemo s poukom po urniku. Organizirano bo podaljšano bivanje in varstvo vozačev. Avtobusa v Liboje in Zabukovico bosta peljala po ustaljenem voznem redu. Prav tako šolski kombi. Jutranjega varstva ta dan ne bo.

S sabo prinesite šolske copate, peresnico in beležko.

Šolska kuhinja začne v ponedeljek, 2. 9. 2019, z razdeljevanjem vseh treh obrokov: malice, kosila in popoldanske malice, glede na naročilo posameznika. Za prevzem kosila učenci potrebujejo ključke. Novinci jih bodo dobili pri svojem razredniku.

V kolikor bo otrok manjkal ali morda kosila in popoldanske malice ne bo koristil, mu starši obrok odjavite najkasneje do ponedeljka,  2. 9. 2019 do 8.00 na elektronski naslov kuhinja.osgrize@gmail.com ali na telefonsko številko 03 520 92 40, na podružnični šoli Liboje pa na številko 03 714 03 30.

 

Želimo vam prijeten in uspešen začetek šolskega leta.

Kolektiv OŠ Griže

Dostopnost