Pomoč UKRAJINI

Spoštovani starši,

klic na pomoč sega tokrat iz Ukrajine. Krutost ne pozna meja, prav tako boleče in grozljive zgodbe.

Tudi na OŠ Griže se pridružujemo akciji RK Slovenije, OZ Žalec, s tem pa seveda k humanitarnosti in spodbujanju prepoznavanja stiske sočloveka:

Novice – Zbiramo materialno in finančno pomoč za prebivalce Ukrajine – Rdeči križ Slovenije (ozrk.si)

Od srede, 16. 3. 2022, do petka, 25. 3. 2022, bomo na šoli zbirali: higienske pripomočke, komplete prve pomoči, material za prvo pomoč, hrano z dolgim rokom trajanja, tople odeje,  rjuhe, spalne vreče, žepne svetilke, agregate, baterije …

Vse zbrano bomo predali organizatorju akcije, ki bo poskrbel, da bo pomoč prišla v prave roke.

Stvari, za katere se boste odločili, da jih boste prispevali v humanitarne namene, bomo zbirali v avli šole.

Kolektiv OŠ Griže z ravnateljico Marijo Pavčnik