ZOTKINI TALENTI 2021/22

V nedeljo, 20. 06. 2022, je ob 16. uri v Gallusovi dvorani Cankarjevega doma v Ljubljani potekala slavnostna podelitev ZOTKINI TALENTI.

Po dveh letih se je na slavnostni prireditvi ZOTKINI TALENTI, s katero je Zveza za tehnično kulturo Slovenije počastila dosežke nadarjenih mladih, ki so na državnih tekmovanjih iz znanj z različnih področij in srečanju mladih raziskovalcev v organizaciji ZOTKS v šolskem letu 2021/22 prikazali največ znanja in dosegli najboljše rezultate

Na podelitev sta bila povabljena tudi naš učenec Miha Fatur iz 9. razreda in njegova mentorica Ana Cencelj. Miha Fatur si je s 100% rezultatom na državnem tekmovanju FESTIVAL INOVATIVNIH TEHNOLOGIJ v programiranju SCRATCH (8., 9. razred) delil 1. mesto v državi. 

Mihu čestitamo in mu želimo veliko radovednosti in vztrajnosti pri programiranju še naprej.

Dostopnost