MATEVŽ AŠENBERGER PREJEL ZLATO PRIZNANJE iz znanja logike

V soboto, 22. oktobra 2022, je potekalo že 37. državno tekmovanje za učence osnovnih šol.

Na šolskem tekmovanju je sodelovalo 30.332 učencev, od tega 87 učencev iz OŠ Griže. V letošnjem šolskem letu je bronasto priznanje osvojilo 33 učencev OŠ Griže.

Iz 7. razreda se je v Sloveniji na državno tekmovanje uvrstilo 611 tekmovalcev, iz 8. in 9. pa na regijsko tekmovanje 1637, od tega iz OŠ Griže ena učenka iz 7. razreda ter 5 učencev iz 8. in 9. razreda. Državnega in regijskega tekmovanja so se udeležili naslednji učenci:

7. RAZRED

1.      Mia Gluhak
8. RAZRED

1.    Matevž Ašenberger
2.      Tilen Hauptman
3.      Urban Hauptman
4.      Iza Mohorko Gmajnič
9. RAZRED

1.      Nal Dobravc

V soboto, 12. 11. 2022, je potekalo državno tekmovanje iz znanja logike za učence, dijake in študente. Tradicionalno tekmovanje je gostila Fakulteta za elektrotehniko, Ljubljana. Državnega tekmovanja se je udeležil Matevž Ašenberger, ki je prejel ZLATO PRIZNANJE!

Vsem iskreno čestitam in jim želim veliko uspeha v prihodnosti.

 

Marjetka Novak

Dostopnost