Zaključek projekta Bralna značka

V torek, 30. 5. 2023, smo na OŠ Griže podelili priznanja za najbolj pridne bralce na šoli. Letos je priznanje za bralno značko na OŠ Griže osvojilo kar 198 učencev, od tega tudi 14 zlatih bralcev v 9. razredu. Devetošolci – zlati bralci – bodo na valeti prejeli knjigo 50 abstraktnih izumov. Kako razumeti svet avtorice dr. Tine Bilban in ilustratorja Ivana Mitrevskega.

Na prireditvi ob zaključku projekta so se z nastopom predstavili posamezni pevci, mladinski pevski zbor in oba otroška pevska zbora ter mlajši učenci plesnega krožka. Program so s svojimi bralnimi izkušnjami in nasveti dopolnili učenci na posnetkih in tako predali drugim kakšno dobro idejo za branje.

Vsem bralnim značkarjem ČESTITAMO za osvojeno priznanje in želimo, da berejo tudi v naslednjem šolskem letu. Vsem, ki letos niso osvojili bralne značke, pa sporočamo, da nikoli ni prepozno!

Podelitev priznanj za bralno značko na POŠ Liboje bo potekala 14. 6. 2023 na večeru branja.

knjižničarka

Dostopnost