Za zdravo delam z glavo – pohod na Brnico

V petek, 8. 9. 2023, bomo organizirali pohod na Brnico, ki bo potekal v okviru projekta »Za zdravo delam z glavo«. Namenjen je učencem in staršem. Zbor bo ob 16.30 pred POŠ Liboje. Pot je nezahtevna, traja pa približno 45 minut v eno smer. Na Brnico bomo prispeli okoli 17.15. Na voljo bodo hrenovke in sok. Odprt bo tudi Dom na Brnici. Vrnitev pred POŠ Liboje je predvidena ob 19.00.

 Učenci od 1. do 5. r se lahko pohoda udeležijo samo v spremstvu staršev.

Učenci od 6. do 9. r se lahko pohoda udeležijo sami, a so dolžni upoštevati navodila spremljevalcev. 

IZPOLNJENE PRIJAVNICE ODDATE SAŠU KAČU DO PETKA, 8. 9. 2023

ŠPORTNI PEDAGOG, Sašo Kač                                                                                      

RAVNATELJICA, Marija Pavčnik   

Dostopnost