12. Unescov projekt

Unesco projekt »Pletemo niti mreže z Eko Bontonom«

Pletemo niti mreže z EKO bontonom: ekologijo in bonton bomo skupaj spoznavali in poglabljali v okviru 12. Unescovega projekta Pletemo niti mreže z EKO bontonom. K sodelovanju in skupnemu ustvarjanju vabljeni sodelujoči otroci, učenci in dijaki, vsak na svoj način, da skupaj soustvarimo ta dan.

Iz Unescovih osnovnih šol Slovenije in šol Spodnje Savinjske doline vabimo k sodelovanju v delavnicah po tri učence iz 2. ali 3. VIO, iz srednjih šol pa po dva dijaka 1. ali 2. letnika.

Kotizacija za posameznega učenca projekta znaša 10 €. Zanjo izstavimo račun po izpeljanem projektu. Sodelujoči vrtci so opravičeni plačila kotizacije.

V vrtcih naj otroci ustvarjajo izdelke v povezavi z ekologijo in bontonom. Nekaj izbranih izdelkov nam pošljite najkasneje do petka, 17. 2. 2023 na naslov:

• OŠ Griže, Griže 1A, 3302 Griže, s pripisom “za projekt: Pletemo niti mreže z EKO bontonom”.

Izdelke opremite z naslednjimi podatki:

• ime zavoda,
  • ime in priimek ustvarjalca ter njegova starost,
  • ime in priimek vzgojitelja, ki je otroka usmerjal k ustvarjanju.

Razpis za osnovne in srednje šole z opisom delavnic in prijavnico bo objavljen od 3. januarja 2023 dalje.

Izpolnjene prijavnice bomo sprejemali do petka, 17. februarja 2023.

Vljudno vabljeni, da skupaj soustvarimo ta dan.