4. Unescov mednarodni projekt pletemo niti mreže z glasbo

4. UNESCOV MEDNARODNI PROJEKT PLETEMO NITI MREŽE Z GLASBO

V torek, 14. 10. 2014,bo na šoli potekal 4. Unescov mednarodni projekt Pletemo niti mreže z glasbo. Ta dan se bomo družili z gosti iz tujine: Grčije, Italije, Romunije, Španije in Turčije s katerimi smo povezani v projektu Comenius, z  osemnajstimi Unescovimi šolami Slovenije in petimi šolami Spodnje Savinjske doline. V projektu z izdelki sodelujejo tudi Unesco vrtci in Vrtci Občine Žalec, enota Griže.

Dan bomo začeli z uvodno prireditvijo, nadaljevali s dopoldanskim delom delavnic in po kosilu s sprostitvenem časom, še  s popoldanskim delom delavnic. Dan bomo sklenili z zaključno prireditvijo, ob 16.30, v telovadnici šole, na katero ste vljudno vabljeni tudi starši in učenci, ki niso vpeti v Unesco dan. Zaključna prireditev je svojevrstno glasbeno potovanje po Sloveniji in gostujočih državah, s katerimi sodelujemo v projektu Comenius. V programu sodeluje tudi OŠ Petrovče.

Vljudno vabljeni!

 

Vodja Unesco projekta: Mojca Govek Plevnik

Vodja Unesca: Martina Petelinek

Vodja Comeniusa: Saša Silovšek

Dostopnost