ZAČELO SE JE!!!!!

15. 10. nas je prvič obiskala novinarska ekipa Radia Slovenija 1, ki nas je popeljala v svet novinarstva in začelo se je odštevaje do naše oddaje, ki bo na sporedu 25. 10. ob 9. 05 na 1. programu Radia Slovenije, v okviru oddaje za mlade HUDO.

Če še niste slišali za radio HUDO – to je najbolj huda oddaja za mlade na Radiu Slovenija.

Program za mlade 1. programa Radia Slovenija v okviru oddaje za mlade Hudo! – na sporedu je vsako soboto ob 9. uri – pripravlja radijske novinarske delavnice za osnovnošolce, ki vzgojo za medije že poznajo, zanima pa jih tudi praktično delo novinarja. 

18. 10. –  pomembna sobota, ko smo snemali avdio tekmovalni posnetek na temo Moj kraj. Istočasno je nastajal tudi tekmovalni video posnetek, KAKO SMO SNEMALI TEKMOVALNI POSNETEK. Zabavajte se ob gledanju, tako kot smo se mi, ko smo ga snemali.

22. 10. –  šlo je že čisto zares, vsi smo se lotili pisanja scenarija za enourno oddajo, snemanja reportaže, intervjuja, ankete in ostalih prispevkov, potrebnih za oddajo.

23. 10. – vsi že nestrpno čakamo, da zasveti rdeča lučka v studiu. Do tega je le še 2 dni!

24. 10. – še zadnje priprave na dan D… Še 1 dan.

25. 10. –  9.05na frekvenci 90,0

 Reklamni spot na Facebook strani Program za mlade

Dostopnost