Kulturna prireditev

V torek, 10. 3. 2015, je na naši šoli potekala kulturna prireditev, s katero smo se spomnili in izpostavili vse učence ter učitelje, mentorje, ki so letošnji dobitniki MALIH SAVINOVIH PRIZNANJ ter uradno razglasili našo šolo kot KULTURNO ŠOLO.

V govoru gospe ravnateljice Marije Pavčnik ter gostje,  podžupanje občine Žalec, gospe Hane Šuster Erjavec, smo bili priča pozitivnim spodbudam ter pohvalam za prizadevanja, sodelovanje ter dobro delo v preteklih letih.

Za popestritev kulturnega programa so poskrbeli številni učenci, med njimi OPZ pod vodstvom Brede Veber in ob spremljavi Ane Rudnik Pavlica, učenci 7. a razreda, pod mentorstvom razredničarke Polone Čmer, ki so pripravili hudomušno dramsko uprizoritev Mojce Pokrajculje, katere tekst sta spretno preoblikovali Lava Vovk Petrovski ter Maja Mraz. Za prijeten nastop sta poskrbeli mladi pevki, učenki 9. razredov, Timeja Pinter in Saša Holešek, celotno prireditev pa sta uspešno povezovala  nadebudna Val Vovk Petrovski ter Jan Krušnik.

 Galerija slik:

mala zbor

Dostopnost