Glasovanje za najboljši novinarski razred

Glasovanje za najboljši novinarski razred v Sloveniji se je začelo…

9. maj 2015 ob 9.55 do 23. maj 2015 do 9.55

Vabimo vas, da na spletni strani http://radioprvi.rtvslo.si/2015/05/radio-hudo-tekmovalni-posnetki-1-del/ poslušate naš avdio posnetek  Moj kraj in glasujete za OŠ Griže, saj je naša zmaga odvisna od števila glasov poslušalcev. Glasujete preko spletne strani www.radioprvi.si kjer na elektronski glasovnici oddate svoj glas za OŠ Griže in pripišete še svoje ime in priimek, vašo telefonsko in el. naslov. Ista oseba lahko glasuje samo 1x. Potem postopek ponovite z drugim imenom in priimkom, drugo telefonsko in el. naslovom. Lahko pa oddate svoj glas tudi preko dopisnic na naslov Radio Slovenija 1, Radio Hudo, Tavčarjeva 17, 1550 Ljubljana, pripišete svoj svoje ime in priimek ter naslov.

Glasovalce čakajo mamljive nagrade, ki si jih lahko preberete na isti spletni strani, kjer boste glasovali.

Trudili smo se po svojih najboljših močeh predstaviti naš kraj Griže Sloveniji, vi pa nas nagradite s svojim glasovanjem.

Novinarski razred OŠ Griže

Dostopnost