Kolesarski izpit

Učenci 5. razreda smo letošnje leto kar nekaj ur namenili opravljanju kolesarskega izpita. Najprej smo spoznavali teorijo in opravili teoretični del izpita, nato smo se vozili po poligonu v Ločici pri Šempetru in na koncu vožnjo zaključili na cesti v okolici šole.

Včeraj, 14.5.2015, smo opravljali izpitno vožnjo. Veseli sporočamo, da smo vsi opravili kolesarski izpit. Pri opravljanju le tega nam je bil v veliko pomoč policist Policijske postaje Žalec g.Venek. Za pomoč se zahvaljujem tudi učiteljici Damjani in krajanoma, ki sta skrbela za varnost.

Policist nam je vsem zaželel varno vožnjo, ter predlagal še nekaj kolesarskih izletov s starši, preden gremo na pot popolnoma sami.

Kolesarjenje je zdravo, aktivno in prijetno – naj bo tudi varno!

Razredničarka:

Martina Govejšek

Dostopnost