UNESCO – DAN KULTURNE RAZNOLIKOSTI

14. maja 2015 so se naše štiri učenke, Leja Semprimožnik, Maruša Sevnik, Sara Štrahar in Maša Tepić udeležile kulturne prireditve, Dan kulturne raznolikosti, ki se je dogajala v srednjeveškem Kamniku.

Po sprejemu udeležencev v Kulturnem domu Kamnik je sledil ogled mjuzikla V deželi Oz, katerega so pripravili učenci in učitelji OŠ Marije Vera. Sledil je ogled mesta Kamnika in spoznavanje znamenitih kamničanov, nato pa je sledil zaslužen mini piknik na znamenitem Malem gradu in predstavitev turističnih nalog učencev OŠ Marije Vere. Kulturni dan so popestrili številni nastopajoči, med njimi urednica revije National Geographic Junior Slovenija, Irena Cerar, ki je vse prisotne očarala s svojim edinstvenim pripovedovanjem pravljic ter tako zaključila prijetno druženje v Kamniku.

Nataša Čupeljić

Dostopnost