NE-ODVISEN.SI

NE-ODVISEN.SI je širok, vseslovenski družbeno odgovoren program, ki otroke, mladostnike in odrasle ozavešča o različnih pasteh zasvojenosti (od drog, alkohola, cigaret, prekomerne uporabe interneta, iger na srečo …). Z različnimi pristopi in vsebinami gradi na pozitivni samopodobi, mlade povezuje in jih usmerja v športne in druge zdrave aktivnosti. Tudi šole žalske občine smo se odločile podpreti ta program, pri čemer nam bo del stroškov izvedbe financirala Občina Žalec.

Dogodki programa NE-ODVISEN.SI bodo organizirani tako, da se bo 2. in 3. novembra v dopoldanskem času odvijal program za šolarje šol Občine Žalec, 3. in 23. novembra pa še program za odrasle. Več na spletni strani šole oz. letaku za starše.

Pedagoški in strokovni delavci šol si želimo, da starši s svojo prisotnostjo na OBEH večernih dogodkih izrazite posluh in skrb o vsakodnevnih pasteh zasvojenosti, ki prežijo na mladostnike.

neodvisen

Dostopnost