ZAKLJUČNA PRIREDITEV 5. UNESCOVEGA MEDNARODNEGA PROJEKTA PLETEMO NITI MREŽE

Spoštovani starši in krajani Liboj ter Griž!

V četrtek, 12. 11. 2015, bo na naši šoli potekal 5. mednarodni Unescov projekt Pletemo niti mreže s kulturno dediščino kraja. S projektom bomo obeležili pomembni jubilej v kraju, 200-letnico izdelave keramike v Libojah.

V projektu sodeluje poleg naše šole še 30 vzgojno-izobraževalnih inštitucij: 21 Unescovih šol Slovenije, 5 šol Spodnje Savinjske doline in 4 vrtci.

Dan bomo začeli ob 9. uri s kulturnim programom in vodenim ogledom tematske razstave v dvorani kulturnega doma v Libojah. Po programu v Libojah se glavnina udeležencev odpelje z avtobusom do OŠ Griže, kjer bo do kosila potekal dopoldanski del delavnic.

Po kosilu bomo nadaljevali s sprostitvenimi delavnicami, za tem pa sledi popoldanski del delavnic.

Dogajanje bomo zaokrožili z razstavo izdelkov nastalih v delavnicah in zaključno prireditvijo ob 17. uri v telovadnici šole. Vstop je prost.

Nastopajo …

IGOR IN ZLATI ZVOKI

M. J. A. V.

GOZDNIK

GODBA LIBOJE

MAŽORETKE LIBOJE

UČENCI OŠ GRIŽE

PROGRAM POVEZUJE DARJA GAJŠEK

Vljudno vabljeni!

vabilo

Dostopnost