KULTURNI DAN ZA UČENCE 1. TRIADE

V petek, 3. 6. 2016, smo z učenci prve triade imeli kulturni dan z naslovom Kultura se predstavi. V goste smo povabili člane kulturnih dejavnosti v domačem kraju – go. Olgo Markovič kot predstavnico dramske skupine, g. Boža Ternovška in g. Januša Grobelnika kot člana glasbene skupine Ubrane strune in go. Danico Veligovšek kot predstavnico pevskega zbora upokojencev. Pripravili so zanimivo predstavitev njihovih dejavnosti. Preizkusili smo se v igranju narobe pravljice, zaplesali in zapeli ob zvokih citre in kitare ter spoznali sestavo pevskega zbora. Da smo kulturno dejavni tudi na šoli, smo dokazali s kulturno prireditvijo v telovadnici šole. S svojim nastopom sta se predstavili obe folklorni skupini, pravljični krožek in pevski zbor. Vsem nastopajočim in gostom se še enkrat lepo zahvaljujemo za lepo preživet kulturni dan.

Vodja dejavnosti, Monika Pinter

Dostopnost