SIMBIOZA GIBA

Od 10. do 14. oktobra je bilo na OŠ Griže in POŠ Liboje zelo pestro. Odločili smo se namreč, da bomo tudi v letošnjem šolskem letu v sklopu projekta SIMBIOZA ŠOLA sodelovali v vseslovenski akciji SIMBIOZA GIBA.

Projekt je v športnem duhu združeval dve generaciji. Želeli smo, da bi vsak učenec prve triade imel možnost k svoji uri športa povabiti dedka ali babico.

V imenu celotnega kolektiva OŠ Griže in POŠ Liboje ter učencev in učenk, se vam, dragi sodelujoči, iskreno zahvaljujem, da ste zbrali pogum in s pozitivno energijo prispevali, da smo dihali kot eno. Konec koncev simbioza pomeni prav to.

Fotografije in vtisi udeležencev so dovolj dober dokaz, da smo uživali.

Bilo je zelo prijetno druženje. Živimo v času, ko nimamo časa drug za drugega, ko si ne znamo prisluhniti, ko ne znamo ceniti osnovnih življenjskih vrlin – to so medosebni odnosi. Tako sva imela možnost spoznati najino vnukinjo tudi z druge plati – funkioniranje v skupini, med vrstniki. Bilo je enkratno doživetje. Hvala, dedi in babica

Zelo zanimivo in koristno tudi za nas starejše. Ponovite še kdaj! Dobravc Zlatko in Tatjana

Čudovito! Uživala sva skupaj z otroki. Hvala učiteljici! Še veliko tako lepih trenutkov z vajinimi varovanci! Babi Ivica in dedi Branko

Všeč mi je bilo sproščeno vzdušje, preživljanje časa z vnukinjo v šolskem okolju, za katerega sem sedaj slišala samo od staršev. Sedaj pa sem imela tudi sama priložnost spoznati in doživeti vnukinjo v šoli. Vesela sem bila tudi druženja z ostalimi dedki in babicami, ki jih že dolgo nisem videla. Čas je kar prehitro tekel. Z veseljem bi ponovila in se že veselim ponovnega snidenja. Hanina babica

Prijetno druženje z mojo mlajšo vnukinjo mi je polepšalo dan. Tudi učiteljicam pohvala in zahvala. Zojina babica

Dostopnost