ZIMSKI ŠPORTNI DAN

V ponedeljek, 23. 1. 2017, bomo izvedli zimski športni dan.


Smučanje na Golteh

Odhod avtobusa bo izpred šole ob 7.30. V Žekovec bomo prispeli predvidoma ob 8.15. Pred odhodom na gondolo vam bodo spremljevalci razdelili smučarske karte. Skupaj se bomo odpravili na gondolo. Na smučišču bomo predvidoma ob 9. uri. Smučate v spremstvu spremljevalca in v dogovoru z njim. Imeti morate ustrezno predznanje in opremo, ki vam omogoča samostojno in varno gibanje na snegu. Le na ta način se bomo izognili morebitnim nevšečnostim.

Ob 13.30 se bomo zbrali v hotelu na Golteh in se z gondolo odpravili v Žekovec. Tam bomo predvidoma ob 14.15. Prihod v Griže je predvidoma ob  15. uri.  Za prevoz smučarjev domov poskrbijo starši.

Cena smučarske vozovnice znaša 11 eur za učence in 12 eur za starše. Cena avtobusnega prevoza je odvisna od števila prijavljenih (predvidoma 8 eur, če bo vsaj 35 potnikov).

Poskrbite, da boste imeli ustrezno servisirano opremo in da boste primerno oblečeni. Smučarska čelada in očala sta obvezen del opreme.

Za učence, ki se bodo udeležili smučanja s starši, so odgovorni starši.

Spremljevalci, vzamete malico za svojo skupino. Starši oz. učenci sami odpovejo kosilo.


Drsanje

Na drsališče se bomo odpravili ob 8.20 (malico vzamemo s sabo). Na ledu bomo od 9.00 do 10.30. Aktivnosti na ledu potekajo v dogovoru s spremljevalcem. Imeti morate ustrezno predznanje in opremo, ki vam omogoča samostojno in varno gibanje na ledu.

Po končanem drsanju pomalicate in se odpravite na sprehod ob Savinji in si ogledate še Osrednjo knjižnico Celje. Odhod avtobusa iz Celja bo ob 12. uri, predviden prihod v Griže pa ob 12.30.

Po prihodu v šolo se vozači odpravijo v varstvo vozačev,  nevozači pa domov kot običajno (vendar ne prej kot po končani 5. šolski uri). Učenci, ki imajo kosilo, gredo na kosilo v dogovoru z učiteljem spremljevalcev oz. učiteljem v varstvu vozačev. Učitelji, pospremite učence na avtobus. Preverite tudi odhod šolskega kombija za posameznega učenca glede na relacijo in ga po potrebi usmerite v varstvo vozačev do odhoda.

Avtobusni prevoz za Zabukovico in Liboje ter prevoz s šolskim kombijem poteka po običajnem voznem redu.

Cena za drsanje je 3 eur in se plača po položnici, izposoja drsalk znaša 3 eur in se poravna na mestu izposoje. Cena avtobusnega prevoza je odvisna od števila prijavljenih (predvidoma 4 eur, če bo vsaj 60 potnikov).

Spremljevalci, ne pozabite na malico.

JUV ostane po urniku. OPB ostane po urniku. Kosilo na ta dan bo.

Seznam dežurnih učiteljev, učiteljev v varstvu vozačev ter oddelkih PB bo pravočasno objavljen.


Pohod na Bukovico

Po malici odhod izpred šole ob 8.40. Z nami bodo planinski vodniki PD Zabukovica. Na vrhu bomo predvidoma ob 9.45. Koča na Bukovici bo odprta, zato lahko imate s sabo manjšo količino denarja ter nahrbtnik s hrano in pijačo. Učenci morate imeti primerno obutev in oblačila za zimski pohod. Superge niso dovoljene. Na Bukovici se bomo zadržali približno eno uro. Odhod z Bukovice bo ob 10.45. Predviden prihod pred šolo bo ob 12. uri.

Učenci, ki se domov nameravajo odpraviti sami (živijo v bližini naše poti), morajo imeti pisno dovoljenje staršev, ki ga OBVEZNO predložijo spremljevalcu.

Po prihodu v šolo se vozači odpravijo v varstvo vozačev,  nevozači pa domov kot običajno (vendar ne prej kot po končani 5. šolski uri). Učenci, ki imajo kosilo, gredo na kosilo v dogovoru z učiteljem spremljevalcev oz. učiteljem v varstvu vozačev. Učitelji, pospremite učence na avtobus. Preverite tudi odhod šolskega kombija za posameznega učenca glede na relacijo in ga po potrebi usmerite v varstvo vozačev do odhoda.

Avtobusni prevoz za Zabukovico in Liboje ter prevoz s šolskim kombijem poteka po običajnem voznem redu.

JUV ostane po urniku. OPB ostane po urniku. Kosilo na ta dan bo.

Seznam dežurnih učiteljev, učiteljev v varstvu vozačev ter oddelkih PB bo pravočasno objavljen.


Sankanje  in igre na snegu za učence OŠ Griže in POŠ Liboje

Učenci morajo imeti primerno obutev in oblačila za aktivnosti na snegu. Superge niso dovoljene.

Učenci 4. in 5. razreda OŠ Griže bodo imeli organizirane aktivnosti na snegu v bližnji okolici šole. Za prevoz sank, lopatk in drugih rekvizitov v šolo poskrbijo starši. Po končanih aktivnostih na snegu, učenci v dogovoru s spremljevalci, nadaljujejo z dejavnostmi (kosilo, varstvo, PB, odhod domov).

Avtobusni prevoz za Zabukovico in Liboje ter prevoz s šolskim kombijem poteka po običajnem voznem redu.

ŠD za učence POŠ Liboje bo organiziran v petek, 20. 1. 2016.

 Učenci POŠ Liboje gredo po prihodu v šolo na malico. Ob 8.35 se odpravijo peš na smučišče v Libojah. Sanke, lopatke in druge rekvizite naložijo v šolski kombi. Na smučišču bodo predvidoma ob 9.05. Za športne igre na snegu ter varnost pri sankanju in lopatkanju poskrbijo spremljevalci. Šofer bo s šolskim kombijem pripeljal čaj. S smučišča se bomo odpravili ob 11.30.

Za spremljevalce in varnostni načrt za POŠ Liboje poskrbi Darja Kovač, za učence 4. in 5. razreda OŠ Griže pa Brigita Krajnc.

JUV ostane po urniku. OPB ostane po urniku. Kosilo na ta dan bo.

Seznam dežurnih učiteljev, učiteljev v varstvu vozačev ter oddelkih PB bo pravočasno objavljen.

 

Vodja športnega dne: Sašo Kač                                                                                                              

Dostopnost