Vabilo na 3. roditeljski sestanek

Spoštovani starši!

Sporočamo vam, da v marcu odpadejo redne govorilne ure, ki bi sicer bile drugi torek oziroma četrtek v mesecu.

Združili jih bomo z roditeljskim sestankom, na katerega se vaši otroci pod mentorstvom razrednikov oz. razredničark že nekaj časa pripravljajo. Velikokrat je težko uskladiti vsa pričakovanja staršev glede izbire dneva v tednu, tudi glede ure začetka, saj imate popoldanske obveznosti vi, starši, in seveda tudi vaši otroci. Roditeljski sestanki bodo v Grižah potekali po naslednjem razporedu:

PONEDELJEK, 27. 3. 2017

Učenci 3. b bodo ob 16.30 pripravili program v jedilnici šole.

TOREK, 28. 3. 2017

Učenci 3. a bodo ob 16. 30 pripravili program v jedilnici šole.

Učenci 1. in 2. razreda se bodo ob 16. 30 staršem predstavili v svojih matičnih učilnicah.

Starši učencev 8. in 9. razreda so tega dne ob 17. uri vabljeni v telovadnico šole. Po nastopu šolske gledališke skupine OŠ Griže »Tampatu« se bodo aktivnosti za starše nadaljevale v matičnih učilnicah.

Starši učencev od 4. do 7. razreda so ob 17. 30 vabljeni v matične učilnice, kjer jim bodo učenci pripravili pester program. Učenci bodo na svoj lasten način predstavili delo in življenje v šoli ter v šoli v naravi.

PONEDELJEK, 27. 3. 2017

V Libojah pa se bodo učenci od 1. do 5. razreda staršem predstavili v avli šole. Program, ki ga vsekakor ne smete zamuditi, se bo pričel ob 17. uri.

Želimo si, da pridete v našo sredino in spremljate program, ki ga bodo pripravili posebej za vas.

Po končanem programu bodo v razredih potekale še redne govorilne ure.

Kolektiv OŠ Griže in POŠ Liboje

 

Dostopnost