Razstava likovnih del revije Likovni svet

V letu, ko proslavljamo 180-letnico šolstva v Grižah, smo na naši šoli otvorili razstavo likovnih del mladih, nagrajenih na mednarodnih razpisih revije Likovni svet, Celje, Slovenija, na temo ETNO OBLAČILA IN PLESI MOJEGA NARODA.

Otvoritev je bila v petek,  24. 11. 2017, ob 13. uri na hodniku v 1. nadstropju. V kulturnem programu so pod mentorstvom Brede Veber in Monike Pinter nastopili učenci naše šole. Zbrane goste je najprej nagovorila likovna pedagoginja Breda Bračko, nato jih je pozdravila ravnateljica Marija Pavčnik, spregovorila pa sta tudi bivša ravnatelja na OŠ Griže g. Franci Žagar in g. Janez Meglič, ki je tudi častni občan Občine Žalec. Razstavo je odprl ustanovitelj in vodja mednarodnega razpisa Mihailo Lišanin.

Le ta bo na ogled vse do konca meseca februarja 2018. Ob ogledu vam želimo vam veliko umetniških užitkov.

Dostopnost