OBVESTILO O STAVKI

Spoštovani starši,

zaposleni v osnovnih šolah Občine Žalec smo se odločili, da se v sredo, 14. marca 2018, pridružimo nadaljevanju splošne stavke zaposlenih v vzgoji in izobraževanju.

Ta dan za otroke v šoli ne bo organiziranih dejavnosti obveznega in razširjenega programa.

Za morebitne nujne primere učencev 1. triletja, ko starši nimate prav nobene druge možnosti varstva svojih otrok, bo OŠ Griže na dan stavke (14. 3. 2018) od 6.00 do 16.00 zagotavljala varstvo in prehrano otrokom. Zadeva velja tudi za POŠ Liboje.

Morebitno prisotnost vašega otroka sporočite v tajništvo šole (03 620 92 40) ali na elektronski naslov šole (osce-grize@os-grize.si) do vključno ponedeljka, 12. 3. 2018.

Vabimo vas, da si več o razlogih za stavko preberete tukaj.

Zavedamo se, da bo to povzročilo največ nevšečnosti prav vam, cenjeni starši, za kar se vam iskreno opravičujemo, a vas obenem prosimo za razumevanje in podporo našemu prizadevanju.

Glavni stavkovni odbor SVIZ

Stavkovni odbori SVIZ-ov osnovnih šol Občine Žalec