Prireditev za starše

Četrtkovo popoldne je bilo za učence 2.a nekaj posebnega, saj so razveselili svoje starše in stare starše. Učilnica se je spremenila v zvezdnato nebo in otroško igrišče, kjer so se igrali zvezdica Zaspanka, boter Mesec, razbojnik Ceferin, komet Repatec ter otroci drugošolci. Starše pa niso razveselili le s predstavo, temveč tudi z izdelki. Bilo je lepo.

V 2.b razredu so učenci pripravili “sladko” predstavo za starše.

Učenci 4.a so se staršem predstavili z dramatizacijo, predstavitvijo prednika, pesmicami, ki so jih spremljali z orff. inštrumenti,  plesom in recitacijami. Mamice so prejele tudi darilce.

Na POŠ Liboje smo se s kulturnim programom predstavili v avli šole. Predstavili smo se z igrico, zapetimi pesmicami, deklamacijami, plesom in igranjem na glasbene cevi. Na koncu  smo starše presenetili z izdelki, ki smo jih izdelali sami. V očeh so nam žarele iskrice sreče. Bilo nam je lepo.
Dostopnost